فرم ورود


عضو نیستید ؟


برای استفاده از امکانات سایت و دریافت کارت باشگاه مشتریان گیلانک میبایست عضو شوید

+ عضویت در گیلانک

پاییز...البته کافه پاییز...

پاییز...البته کافه پاییز...

کافه ای به زیبایی پاییز، به آرامش پاییز، به بلندای شب پاییزی ...
به چهار راه صابرین که می رسی، مجتمع ایرانیان رو می بینی که کافه پاییز در مرتفع ترین نقطه اون در طبقه یازدهم جای گرفته. کافه پاییز عنوان مرتفع ترین کافی شاپ استان گیلان رو با خودش به یدک می کشه و حضور در چنین مکانی صرفا به دلیل همین لقب نیز می تونه شور انگیز باشه .

وارد مجتمع شکیل ایرانیان می شوی ، به بالاترین طبقه می روی ، در کافه را باز می کنی و این موضوع کاملا طبیعیه که اگه به دیوار شیشه ای کافه خیره شوی . از همین در ورودی هم سطح وسیعی از شهر رشت رو از از ارتفاع طبقه یازدهم می بینی که می تونه براتون جالب باشه . میز ها و صندلی های کافه به گونه ای متقارن و زیبا در کنار این دیوار شیشه ای چیده شدن که وقتی رویشان می شینی و به فضای بیرون نگاه می کنی حس خاصی رو تجربه می کنی. قشنگه وقتی هنگام غروب خورشید صندلی ات را به سمت بیرون بچرخانی و از قهوه های مخصوص این کافه که با هنرمندی باریستا آرش عطری تزئین شده است، بنوشی و حتی واسه چند دقیقه هم شده از فضای پر سر و صدا و شلوغ شهر رهایی یابی و به آنچه دوست داری فکر کنی .
حس خوبی داره، به امتحان کردنش می ارزه ...
قهوه
اما باریستای کافه، آقا آرش  جوانی است هنرمند، خوش ذوق و کسی که همیشه لبخند بر لبانش جاریست و با کمال احترام از مشتریان پذیرایی می کنه. با آرش که هم صحبت شدم متوجه شدم که کافه یک اتاق  VIP هم داره که می تونید برای جشن های خودتون ازش استفاده کنید. این اتاق هم به بهترین شکل ممکن تزئین شده است که اطمینان خاطر لازم برای سپردن پذیرایی جشن خود به کافه پاییز را بهتون می بخشه. در حق پاییز اجحاف کردیم که اگه از نور پردازی مدرن آن صحبتی در میان نباشه . رنگ غالب این نور پردازی همون نور غروب خورشیده که با ملایمت خاصی فضای داخلی کافه رو پر کرده .

فضای

در نهایت از منوی کافه می خوام بگم براتون ، منویی کامل که با هر سلیقه ای همخوانی داره و در آن می تونید انواع نوشیدنی های گرم و سرد، انواع بستنی ها، میلک شیک ها، گلاسه ها، قهوه مخصوص، نسکافه و ... رو پیدا کنید . در واقع به جرات می تونم بگم یکی از کامل ترین منو های غذایی است البته با یه تمایز و اون هم این که تمامی موارد موجود در منو با تزئین باریستا آرش عطری همراهه که با جون و دل کارشو انجام می ده.

بهترین ها را تجربه کنید ...
گیلانک، مرجع برترین های گیلان