فرم ورود


عضو نیستید ؟


برای استفاده از امکانات سایت و دریافت کارت باشگاه مشتریان گیلانک میبایست عضو شوید

+ عضویت در گیلانک

هوشمند سازی ساختمان isparo

تا صد متر زیر آب !!!

تا صد متر زیر آب !!!

خانواده Arikan یک گروه مرتبط با صنعت ساعت سازی مستقل است که در سال 1985 میلادی ( 1364 شمسی ) تاسیس شده و یکی از نقش اول های بازار بین المللی است. به عبارت دیگه میشه گفت یکی از برترین های صنعت ساعت است. 

داشتن بهترین ها به این معنا نیست برای خرید آن ها بیشترین هزینه رو بپردازیم. هدف اصلی این برند پس از 30 سال تجربه تو صنعت ساعت سازی اینه که ساعت های سوئیسی اصیل رو با مناسب ترین قیمت تولید کنند.

از طراحی های wainer  بگم براتون که با دیگر برند های سوئیسی تفاوت داره و این تفاوت در شیک تر و مد روز بودن ساعت های ساخت این برند نسبت به دیگر سبک های نزدیک است.

بریم سراغ یکی از بخش های اصلی یعنی قیمت! در رابطه با رنج قیمتی ساعت های واینر هیچ نگرانی وجود نداره چون تنوع خوبی دارن و بازه قیمتی 800 هزار تومن تا 7 میلیون تومن را شامل میشه. نکته جالب توجه اینجاست که شما دوستان گرامی میتونید هم اون ساعت 800 هزار تومنی و هم ساعت 7 میلیونی رو در فروشگاه تیک تاک بیابید . پس توصیه میشه به این فروشگاه در برج گلسار شهر رشت مراجعه کنید و ساعت های واینر رو از نزدیک مشاهده و لمس کنید .

ساعت برند wainer

ساعتی که تو عکس مشاهده می کنید مدل WA.10980-O است که از مشخصاتش میشه به سه زمانه بودن، شیشه از نوع کریستال Sapphire (یاقوت کبود) ضد خش، قاب استیل ضد آهنگ ، گارانتی 2 ساله Swiss made و ضد آب بودن تا عمق 100 متر(!!!!!!!) اشاره کرد.