فرم ورود


عضو نیستید ؟


برای استفاده از امکانات سایت و دریافت کارت باشگاه مشتریان گیلانک میبایست عضو شوید

+ عضویت در گیلانک

اپتک، تنها مرکز بین المللی آموزش در گیلان

اپتک، تنها مرکز بین المللی آموزش در گیلان

آکادمی بین المللی اپتک به عنوان تنها مرکز بین المللی آموزش در استان گیلان شناخته می شود. این مرکز که یکی از حدود 5000 شعبه ی سراسری آکادمی اپتک می باشد، طیف وسیعی از آموزش های تکمیلی را در سراسر جهان عرضه می کند.

با شرکت در دوره های آکادمی بین المللی اپتک شما اطمینان می یابید که آموزشهایی با استانداردهای جهانی دریافت کرده اید. جهت آشنایی بیشتر شما با آکادمی بین المللی اپتک به چند سئوال عمده درباره ی آکادمی پاسخ می دهیم.
 1-مرکز اصلی آکادمی اپتک در کجاست و چه نوع خدماتی را ارائه می دهد؟
آکادمی بین المللی اپتک به عنوان گسترده ترین شبکه ی آموزش جهانی یک نهاد هندی است که با بیش از 15 سال سابقه و بیش از 5000 شعبه در سراسر جهان از جمله اروپا، آمریکا و استرالیا به ارائه ی خدمات آموزشی در حوزه های گوناگون می پردازد. در ایران آکادمی اپتک دوره هایی را در چهار زمینه ی زبان های خارجی-فناوری اطلاعات-دوره های فنی و مهندسی و دپارتمان تخصصی مدیریت و کسب و کار ارائه می نماید.
2- چه دپارتمان هایی در آکادمی اپتک فعال هستند؟
همانطور که قبلاً ذکر شد خدمات آکادمی اپتک در چهار حوزه ارائه می شود که تمام موارد به صورت کاملاً تخصصی و با نظارت مدیران با سابقه و همچنین تحت استاندارد های جهانی اپتک ارائه می گردد.
دپارتمان فناوری اطلاعات با ارائه ی دوره هایی همچون دوره های شبکه، سیسکو و مایکروسافت، دوره های برنامه نویسی و طراحی صفحات وب، مطابق استاندارد های جهانی و بازار کار ایران انتخاب شده است.
دپارتمان تخصصی IELTS به عنوان تنها IELTS Academy بین المللی در گیلان متدهای جهانی آموزش IELTS را ارائه نموده و تضمین کننده ی موفقیت داوطلبان در آزمون های بین المللی می باشد.

آکادمی بین المللی اپتک

3- آیا مدرک اپتک معتبر است؟
بله، آکادمی بین المللی اپتک علاوه بر ارائه ی مدارک آکادمی در برخی از رشته ها تحت مجوز سازمان فنی و حرفه ای اقدام به برگزاری دوره ها و معرفی داوطلبان در پرتال رسمی سازمان فنی و حرفه ای می نماید. همچنین آکادمی بین المللی اپتک در دوره های فناوری اطلاعات ازجمله امنیت اطلاعات و شبکه اقدام به صدور گواهینامه تحت مجوز وزارت فناوری اطلاعات و ارتباطات می نماید.
4 - آکادمی از چه اساتیدی برای دوره ها استفاده می نماید؟
از جمله مزیتهای آکادمی اپتک استفاده از اساتید بسیار مجرب و با بیش از 10 سال سابقه می باشد. علاوه بر آن سیستم نظارت بین المللی بر اساتید آکادمی مهر تأییدی بر صلاحیت اساتید این مرکز می باشد. حضور اساتید بین المللی با بیش از 15سال سابقه و اساتید مجرب در دوره های IELTS و فناوری اطلاعات و همچنین فنی و مهندسی در در برآیند دوره ها کاملاً مشهود می باشد.
5 - هزینه ی دوره های اپتک چطور است؟
با وجود کیفیت بسیار بالای دوره ها و استفاده از اساتید مجرب و امکانات آموزشی مدرن قیمت دوره های اپتک بسیار و رقابتی بوده و معمولاً با توجه به اعتقاد مدیران مجوعه به ارائه ی خدمات با کلیه ی مزیت ها با قیمتی پایین تر از مراکز مطرح داخلی ارائه می شود.
6 - چطور می توانم اطلاعات بیشتری در مورد آکادمی بین المللی اپتک کسب کنم؟ 
شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی آکادمی www.learning-academy.ir و یا تماس با واحد مشاوره ی اپتک با شماره ی 33770707 اطلاعات بیشتری در مورد این مجموعه کسب نمایید.