فرم ورود


عضو نیستید ؟


برای استفاده از امکانات سایت و دریافت کارت باشگاه مشتریان گیلانک میبایست عضو شوید

+ عضویت در گیلانک

گزارش اختصاصی گیلانک از جشن دهمین سالروز تأسیس گروه رستورانهای رازقی

گزارش اختصاصی گیلانک از جشن دهمین سالروز تأسیس گروه رستورانهای رازقی

دوشنبه چهاردهم دی ماه 1394 تولد 10 سالگی گروه رستوران های رازقی بود به همین مناسبت و به پاس بزرگداشت این روز، گروه رستوران های رازقی جشنی را تدارک دیده و تخفیفاتی برای مشتریان خود در نظر گرفته بودند. منوی رستوران رازقی شامل 10 درصد تخفیف و منوی شعبات مختلف پیزریا شامل 25 درصد تخفیف می شد.

بعد از ساعت 9 تقریباً تمامی میز ها پر بودند، اما کیفیت سرویس دهی همچنان به همان منوال باقی بود و از مهمانان محترم به خوبی پذیرایی می شد. 
ذکر این نکته خالی از لطف نیست که فضای رستوران رازقی همواره با موزیک زنده پیانو همراه است. در شب جشن علاوه بر پیانو که موزیک اصلی رستوران است ساز ویولون نیز اضافه شده بود تا لذت حاصل را چند برابر کند.

اجرای موزیک زنده در جشن دهمین سالگرد گروه رستورانهای رازقی

به مناسبت این جشن کیک بزرگی با لوگو و نام رازقی مهیا شده بود. علاوه بر این کیک بزرگ، کیک هایی با همان طرح اصلی ولی در ابعاد کوچکتر آماده شده بود که به همراه چای بعد از صرف شام، سرو شد.

کیک جشن دهمین سالگرد گروه رستورانهای رازقی

کیک جشن دهمین سالگرد گروه رستورانهای رازقی

از مهمانان ویژه ای که در این جشن حضور داشتند می توان به معاونت اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان، جناب آقای آذرپور اشاره کرد که ایشان در پایان مراسم با سخنرانی و اهدای تندیسی، از اقای میررازقی و با لوح سپاس، از مدیران شعب رازقی تقدیر نمودند.

اهدای تندیس به جناب آقای میررازقی

 در پایان لازم به ذکر است که گروه رستورانهای رازقی اولین و بزرگترین گروه رستورانی در استان گیلان می باشد.

وبسایت گیلانک، مرجع برترین های گیلان، برای این مجموعه بزرگ آرزوی موفقیت های بیشتر دارد.