فرم ورود


عضو نیستید ؟


برای استفاده از امکانات سایت و دریافت کارت باشگاه مشتریان گیلانک میبایست عضو شوید

+ عضویت در گیلانک

رستوران های پرنده (ویدئو)

در ماه می سال 2006، ها کونا ماتاتا یک آژانس ارتباطاتی بزرگ، که فعالیت های گسترده در نصب و راه اندازی پارک های تفریحی داشت، با تحقق بخشی به رویای دیرینه کودکان که به دنبال میل غذا در آسمان بودند، ایده اش را اجرایی نمود ؛ یک میز شام پرنده

این کمپانی بلژیکی ، کار خود را با دعوت از 22 رستوران دار جوان ، برای صرف وعده شام در ارتفاع آغاز نمود. هم اکنون رستورانهای پرنده در بیش از 45 کشور دنیا ، میزبان میهمانان از اقصی نقاط دنیا برای میل یک وعده غذایی می باشند.

رستوران پرنده

رستوران های پرنده، ازتعدادی میز و صندلی تشکیل شده که توسط یک جرثقیل بزرگ شما و میزتان را بلند کرده و در ارتفاع 50 متری از سطح زمین قرار میدهد و این فرصتی رویایی برای افرادی خواهد بود که ترس از ارتفاع ندارند.

1

افرادی که بطور معمول بیشترین وقت خود را در رستورانها می گذارنند و به دنبال هیجان بیشتری هستند، تجربه ای فوق العاده در این رستورانها خواهند داشت. این رستورانها در کشورهای مختلف با ویوهای متفاوت، جذابیت بیشتری را برای افراد به دنبال دارند، گویی که در دنیای واقعی نیستند. این امکان که در ارتفاع 50 متری در کنار دوستان و آشنایان غذا میل می کنید و در جلسات تجاری، جشن ها و عروسی های خاص، کنسرت های خوانندگان مورد علاقه خود حضور پیدا کنید و فیلم دلخواهتان را تماشا کنید، تجربه ای خاص و منحصر به فرد خواهد بود.

2

البته تحقق تمامی این رویاها، با برقراری امنیت کامل و اطمینان برای میهمانان لذت بخش خواهد بود. این کمپانی بزرگ توانست امنیت افراد را با بهره مندی از تجهیزات روز مطابق با استانداردهای روز دنیا که توسط شرکت توف نورد آلمان تأیید شده است، فراهم نماید.

3

4

میتوان گفت که راه اندازی منحصر به فرد ویژه هر رستوران و برقراری امنیت برای میهمانان، دو عامل مهم در موفقیت این کمپانی بزرگ به شمار می آید. این موفقیت تا جایی بوده که در حال حاضر رستوران های پرنده در کشورهایی نظیر: استرالیا، هلند، آلمان،پرتقال، اسپانیا، چین، هند، ژاپن، برزیل، مکزیک و بسیاری از کشورهای دیگر اجرایی شده و شما میتوانید بر فراز آسمان و در ارتفاع 50 متری یک شب رویایی را تجربه کنید و یک شام لذیذ نوش جان کنید.

6

7

 منبع: dinnerinthesky.com